V pátek 30. 12. 2022 se koná v Beskydském pivovárku v Ostravici tradiční zabijačka. Akce proběhne ve venkovních prostorách Stodoly s odborným komentářem řezníka Jardy. Návštěvníci Beskyd se mohou těšit na ukázku výroby jitrnic, jelit nebo tlačenky a ke všemu poteče poctivé pivo. Zabíjačkové speciality a další dobroty bude možné si také na místě koupit a odnést.

Více informací o akci: Zabijačka v Beskydském pivovárku


Tip na okružní výlet kolem pivovaru (6 km)

Trasa pro ubytované hosty Resortu Sepetná

Od Resortu Sepetná se dá naplánovat hezký okružní výlet do Beskydského pivovárku po místních stezkách, které jsou značeny medvídky. Dolů se vydáte po Krkavčí stezce a nahoru po Liščí stezce kolem evangelického kostela. Kromě pivního zážitku čekají na všechny ty přírodní - nádherné výhledy do údolí a na okolní hory. Informace o pivovárku a mapu trasy najdete zde.

Trasa z Ostravice od vlakového nádraží

Okruh si můžete projít také od nádraží v Ostravici. O občerstvení na trase není nouze. "Vrcholovou prémií" se může stát bar v Relaxcentru Sepetná (teplé a studené nápoje, bazén, bowling, badminton...), Restaurace Sepetná (venkovní tobogan a dětské hřiště) nebo třeba Restaurace Sluníčko.

 

štítky