Návštěvníci okolí Resortu Sepetná se mohou denně občerstvit v restauraci Sepetná, která je otevřena vždy od 11 hodin. Za hezkého počasí je k dispozici terasa s výhledem na hory. Níže jsou uvedeny tipy na výlety v okolí a také trasy, kudy se můžete k Sepetné nahoru z obce Ostravice vydat. Parkování je možné nad hotelem a je podmíněno poplatkem nebo útratou v restauraci.

Restaurace Sepetná

Pro neubytované hosty je restaurace otevřena každý den od 11:00. 

Více informací včetně naleznete zde

Tipy na výlet 

V okolí Resortu Sepetná

Resort Sepetná se nachází na hranici CHKO Beskydy. Největším turistickým lákadlem je samozřejmě Lysá hora, ale pro hezké zážitky nemusíte jen na Lysou. Zajímavou a nenáročnou procházku se spoustou výhledů si můžete naplánovat také v blízkém okolí Sepetné. 

1) Okruh přes Medvědí skálu - přes vyhlášenou vyhlídku (mapa trasy, délka 3,5 km)

2) Okruh kolem Zbuja - méně náročný terén mimo Medvědí skálu (mapa trasy, délka 4,4 km)

3) Okruh kolem Ostré hory - s mnoha výhledy po zpevněných lesních cestách (mapa trasy, délka 6 km)

4) Okruh kolem Tribulky - nádherné výhledy, tip včetně popisu a fotografií (mapa trasy, délka 4 km)

5) Okruh kolem Smrčiny - jedinečný výhledy, tip včetně popisu a fotografií (mapa trasy, délka 7 km)

 

Z Ostravice na Sepetnou

1) Z centra obce přes most a řeku Ostravici a pak po nově značené červené značce KČT méně frekventované cestě až k RelaxCentru Sepetná (mapa trasy , délka 2 km).

2) Od železniční zastávky (Ostravice zastávka) přes Peřeje po značce oranžového medvídka až k hotelu Sepetná (mapa trasy, délka 3,5 km). 

3) Obě trasy můžete spojit v zajímavý okruh nebo zvolit částečnou variantu "Ostravice zastávka - nádraží Ostravice" (mapa okruhu, délka 7 km).


Dřevjanka U Zbuja je momentálně uzavřena, nejbližším občerstvením v okolí Medvědí skály je výdejní okénko restaurace Sepetná, které bývá otevřeno o víkendech. Pro aktuální informace doporučujeme sledovat webové stránky www.sepetna.cz.

 

štítky

 

tel+420 731 444 355

 

 

 

ovce