Návštěvníci okolí Resortu Sepetná se mohou také během druhého dubnového víkendu občerstvit ve výdejním okénku restaurace Sepetná. V sobotu a neděli (10. - 11. 4. 2021) bude denně okénko otevřeno v čase 10-17 h. Nad hotelem Sepetná je možné zaparkovat a vyrazit třeba na Medvědí skálu. Hezké výstupové pěší trasy vedou k Sepetné také od vlaku v Ostravici.

Výdejní okénko restaurace Sepetná

V sobotu a neděli bude okénko otevřeno v čase 10:00 - 17:00. Na parkovišti nad hotelem Sepetná je možné zaparkovat zdarma.

Nabídku okénka a více informací naleznete zde.

Tipy na výlet 

V okolí Ostré hory a Resortu Sepetná je mnoho možností k výletům různé náročnosti. Ti nejzdatnější se mohou vydat na Lysou horu a třeba rodiny s dětmi si užijí dobrodružný výstup na Medvědí skálu, která je 30 minut chůze od hotelu Sepetná. Je možné si naplánovat a vybrat některý z připravených okruhů. Možností je hodně a beskydská příroda nádherná.

Také Resort Sepetná se může stát cílem pěšího výletu. Hezká trasa vede třeba od vlakové zastávky (Ostravice zastávka) přes Peřeje po Liščí stezce (oranžový medvídek). 

 

Z Ostravice na Sepetnou

1) Z centra obce přes most a řeku Ostravici a pak po méně frekventované cestě až k RelaxCentru Sepetná (mapa trasy , délka 2 km).

2) Od železniční zastávky (Ostravice zastávka) přes Peřeje po značce oranžového medvídka až k hotelu Sepetná (mapa trasy, délka 3,5 km). 

3) Obě trasy můžete spojit v zajímavý okruh nebo zvolit částečnou variantu "Ostravice zastávka - nádraží Ostravice" (mapa okruhu, délka 7 km).

 

Výlety v okolí hotelu Sepetná

Okruh přes Medvědí skálu (3,5 km)

Okruh kolem Zbuja přes Medvědí skálu (5 km)

Okruh kolem Zbuja (4,5 km) - mimo Medvědí skálu

Okruh kolem Ostré hory (6 km)

Okruh přes Lysou horu (12 km)

  


Dřevjanka U Zbuja je momentálně uzavřena, nejbližším občerstvením v okolí Medvědí skály je výdejní okénko restaurace Sepetná, které bývá otevřeno o víkendech. Pro aktuální informace doporučujeme sledovat webové stránky www.sepetna.cz.

 

štítky