Třetí ročník charitativní akce "Každá ovečka se počítá" běží naplno a do konce listopadu je možné se aktivně zapojit. Umíte šít, plést, háčkovat nebo modelovat z hlíny? Stačí vyrobit ovečku a zaslat ji do soutěže, kde mohou ovečky denně dostávat hlasy. Výtěžek akce bude věnován na zajištění výletu do Beskyd pro žáky Handicap centra Školy života o.p.s. z Frýdku-Místku.

 

Aktivní zapojení do soutěže

Vlastnoručně vyrobené ovečky můžete zasílat do 30.11.2017 poštou na adresu RC Sepetná, "Každá ovečka se počítá", Ostravice 0956, 73914 Ostravice

 

Hlasování o nejhezčí ovečku

Soutěž má své webové stránky, kde je možné hlasovat pro ovečku, která se vám nejvíce líbí. 

 

Adventní ovečkový bazar

V sobotu 02.12.2017 se bude konat v Horském hotelu Sepetná adventní ovečkový bazar, kde se budou tyto rukodělné výrobky veřejně prodávat (ovečky, které se začátkem prosince neprodají, budou dále nabízeny v recepci hotelu Sepetná nebo penzionu Sluníčko).

Výtěžek akce bude věnován na realizaci výletu v Beskydech pro Aleše Křenka z Ostravice a jeho spolužáky z denního stacionáře Handicap centra Školy života Frýdek-Místek, o.p.s.. Aleš má 43 let a narodil s Downovým syndromem. Z výtěžku předešlých ročníků byl zorganizován výlet na Lysou horu, proběhla olympiáda a pořídily se pomůcky do stacionáře.

 

Více o charitativním projektu "Každá ovečka se počítá"

 

štítky

 

tel+420 558 682 108
emailinfo@sepetna.cz

Doporučujeme

 

 

ovce