Pokud jste si toho ještě nestačili v každodenním shonu všimnout, tak bychom vám chtěli připomenout, že léto a prázdniny se opravdu nezadržitelně blíží. Možná je čas začít přemýšlet o letní dovolené nebo pár dnech odpočinku na horách během července nebo srpna. Proč přijet do Beskyd, na Sepetnou, pod Lysou horu? Vybrali jsme 3 hlavní důvody …

 

Animační program pro děti i dospělé

Nechceme vám přinášet organizovanou zábavu v duchu přímořských letovisk, ale nové zážitky pro každého. Možnost vyzkoušet si netradiční aktivity, poznat region a Beskydy s lidmi, kteří je opravdu dobře znají, pobavit se, ale třeba si i na chvíli odpočinout od dětí. Na pracovním seznamu našeho hlavního animátora Tomáše Lokši je více než 20 zajímavých aktivit a zážitků.

Vybrali jsem pár z nich “na ukázku”. Vypravte se s dětmi za pokladem na dobrodružné výpravě po stopách zbojníka Ondráše. Vyzkoušejte segway, bumper ball, aquazorbing nebo lukostřelbu. Chcete zažít neobvyklé noční dobrodružství? Tak se s průvodcem vydejte ve 2 ráno na Lysou horu za východem slunce. Šamanský oheň a bubnování, to byl jeden z hitů loňského léta. Pošlete děti na povídání s myslivcem o beskydském lese a zvířátcích. Relaxujte za zvuků meditačních nástrojů. Česká republika zažívá boom minipivovarů. Jeden z těch nejlepších je přímo tady v Ostravici, pojďte tedy s námi na exkurzi do Beskydského pivovárku. Máte rádi hudbu? Pak si nenechte ujít hudební večery - regionální cimbálovku nebo hudbu k poslechu a tanci. Rezervovali jsme pro vás termíny exkurzí u výrobce známých dortů Marlenka. Tyto exkurze jinak bývají obsazené i několik měsíců dopředu. Se slevou také můžete vyzkoušet kousek od hotelu a penzionu lanové centrum Opičárna. 

Koupání a vodní zábava za každého počasí

V Beskydech není moc rekreačních center, které by vám nabídly jak krytý bazén, tak letní koupaliště s dalšími atrakcemi. V relaxcentru na Sepetné najdete také 90 metrový tobogán a takovou atrakci určitě v žádném jiném hotelu v regionu nemají. 

Všichni ubytovaní hosté mají navíc volný vstup do krytého bazénu a volné nebo zvýhodněné vstupy na koupaliště Sluníčko. Můžete se tak koupat za každého počasí. A k létu přece voda a koupání neodmyslitelně patří!

Hory, Lysá hora, výlety

Což tak letos zdolat vrchol nejvyšší hory Moravskoslezských Beskyd, “kultovní” Lysé hory (1323 m n.m.)? Nebo Smrk (1276 m n.m), který je druhou nejvyšší horou a na který se tady budete dívat každý den. Ale v okolí nejsou jen tyto tisícovky, vyrazte třeba na Medvědí skálu, která je kousek od hotelu a bungalovů a nabízí jeden z nejkrásnějších výhledů v Beskydech. Penzion Sluníčko je zase na úpatí Smrčiny a ta také výhledy nešetří. Na recepcích hotelu nebo penzionu si vyzvedněte mapu a můžete vyzkoušet některou z pěti Medvědích stezek. Poznávejte Beskydy pěšky, na kole, půjčte si segway nebo elektrovozítko pro celou rodinu. Zažijte parádní 4,5 km dlouhý sjezd na koloběžce od Dřevjanky U Zbuja na Sepetnou. 

Na těchto stránkách naleznete v sekci tipy na výlety také celou řadu dalších možností v okolí. 

Během léta se na Sepetné určitě nudit nebudete. Přijeďte, těšíme se na vás!

štítky

 

tel+420 731 444 355

 

 

 

ovce